Влада Франківська планує подати позов до суду на підприємця за будівництво біля готелю “Дністер”

Як писав WestNews, у Франківську проводять реконструкцію готелю «Дністер». Однак франківчани негативно ставляться до капітальної зміни екстер’єру готелю.

Міська рада підтримує позицію людей і буде судитися із підприємцем за будівництво на вулиці Шевчена біля готелю.

Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків.

“Цей підприємець має київський дозвіл держархбудконтролю на здійснення будівельних робіт. Тому мусимо реагувати різними шляхами, можливо, навіть і позовом до суду”, — заявив голова громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Це жалюгідно»: львівський архітектор назвав реконструкцію готелю «Дністер» євроремонтом. ВІДЕО24.03.2021

Публікація Влада Франківська планує подати позов до суду на підприємця за будівництво біля готелю “Дністер” запозичена із ресурсу WestNews.

Як писав WestNews, у Франківську проводять реконструкцію готелю «Дністер». Однак франківчани негативно ставляться до капітальної зміни екстер’єру готелю. Міська рада підтримує позицію людей і буде судитися із підприємцем за будівництво на вулиці Шевчена біля готелю. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків. “Цей підприємець має київський дозвіл держархбудконтролю на здійснення будівельних робіт. Тому мусимо реагувати різними шляхами, можливо, навіть і позовом до суду”, — заявив голова громади. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Це жалюгідно»: львівський архітектор назвав реконструкцію готелю «Дністер» євроремонтом. ВІДЕО24.03.2021

Публікація Влада Франківська планує подати позов до суду на підприємця за будівництво біля готелю “Дністер” запозичена із ресурсу WestNews.