Vivo представила в Україні V21 з фронтальною камерою 44 Мп

11 червня, в день відкриття Євро-2020, компанія vivo представила в Україні нову серію смартфонів V21, а вже з 14 червня стартував передзамовлення на цю модель у всіх магазинах партнерів.

Нові смартфони V21 демонструють унікальну фронтальну камеру з оптичною стабілізацією зображення (OIS), розміщену в одному з найбільш тонких смартфонів в галузі, щоб забезпечити мобільність, в якій передові технології поєднуються зі стилем. 44 Мп фронтальна камера з OIS включає функції нічного портрета з AI, супер-нічний режим, передовий автофокус і відео з роздільною здатністю 4K зі стабілізацією, щоб надати користувачам кращі в своєму класі інструменти для ідеального сучасного мобільного способу життя.

«Ми розробили лінійку V21, грунтуючись на нашому розумінні речей, які наші клієнти найбільше цінують в своїх смартфонах. Фронтальна камера з OIS знаменує собою радикальний крок у встановленні стандарту для майбутніх фронтальних камер смартфонів, – каже Макс Лоу, СЕО vivo в Україні . – У міру того як віртуальний світ продовжує зливатися з нашої фізичної реальністю, фронтальна камера з OIS смартфона V21 з її потужною підсвіткою Селфі, елегантним дизайном і приголомшливим призначеним для користувача інтерфейсом допоможе нашим клієнтам показати себе з кращого боку як у віртуальному світі, так і в повсякденному житті ».

Функція оптичної стабілізації зображення у фронтальній камері

Vivo V21 оснащений унікальною 44 Мп фронтальною камерою з оптичною стабілізацією зображення, яка в поєднанні з електронною стабілізацією зображення (EIS), Нічним портретом з AI, автофокусом і новаторським датчиком світла створює програмно-апаратну синергію для зйомки більш чітких Селфі і високоякісного відео в будь-який час і в будь-якому місці.

Ця фронтальна камера дозволяє знімати бездоганні нічні знімки, динамічні кадри і відеоролики у форматі 4K і створювати різноманітні зображення навіть в умовах обмеженого освітлення. AI Нічний портрет оснащений потужним алгоритмом AI, який знижує шум в темряві, забезпечує кращу фокусування і чіткість осіб, а OIS стабілізує камеру, щоб забезпечити більшу світлову експозицію.

Крім того, подвійна підсвічування для Селфі поєднує в собі м’яке світло екрану і вбудовані фронтальні спалаху, які вишукано вписані в край екрана, щоб зробити відмінні нічні фотографії та відео було ще простіше.

V21 також оснащений першокласної основною камерою з 64 Мп і оптичною стабілізацією зображення, яку підтримує набором додаткових камер для обробки ширококутних і більш складних знімків, а також макрозйомки. У смартфони вбудовані і інші творчі функції, такі як Dual-view, яка записує відео з обох сторін смартфона, вдосконалений штучний інтелект для поліпшення рис обличчя і функція подвійної експозиції, що дозволяє проявити творчий потенціал користувачів.

ультратонкі смартфони

Vivo V21 має витончений мінімалістичний дизайн в тонкому корпусі 7,29 мм, який відповідає прагненню сучасних користувачів до вишуканого і стильному смартфону. Завдяки фірмовій двоступеневої конструкції vivo, що робить основну камеру легше і простіше, V21 встановлює високий стандарт комбінації передових технологій з витонченою фізичною формою.

дисплей

На передній панелі смартфона встановлений дисплей E3 AMOLED FullView з частотою оновлення 90 Гц, що забезпечує оптимальну яскравість, контрастність, насиченість кольорів, захист очей від синього світла і багато іншого. Задня сторона оформлена з нового скла AG, в неймовірно красивих кольорах природи – «Захід сонця» і «Темні сутінки».

Чіпсет і зарядка

Всі ці функції забезпечуються процесором MTK Dimensity 800U. Ядро 2,4 ГГц забезпечує більш високу швидкість запуску додатків з високою частотою оновлення для чіткості руху і поліпшеного ігрового процесу, а технологія зарядки FlashCharge потужністю 33 Вт дозволяє користувачам миттєво включатися і залишатися в русі.

Ціна і доступність

V21 вже доступний до попереднім замовленням з 14 червня. Рекомендована ціна в період попереднього замовлення складає 12 999 грн. З 1 липня – ціна 13 999 грн.

Запис Vivo представила в Україні V21 з фронтальною камерою 44 Мп спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

11 червня, в день відкриття Євро-2020, компанія vivo представила в Україні нову серію смартфонів V21, а вже з 14 червня стартував передзамовлення на цю модель у всіх магазинах партнерів. Нові смартфони V21 демонструють унікальну фронтальну камеру з оптичною стабілізацією зображення (OIS), розміщену в одному з найбільш тонких смартфонів в галузі, щоб забезпечити мобільність, в якій […]

Запис Vivo представила в Україні V21 з фронтальною камерою 44 Мп спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.