«Витекла кров прямо на руках у матері». Сусід застрелив 2-річну дівчинку

Житель села  Щекинське Панарін Геннадій Шапоченко 8 серпня зняв на відео, як його 2-річна дочка Евеліна котить вертушку і щасливо посміхається татові.

Через пару годин вона буквально стекла кров’ю прямо на руках у матері. Жінка з дитиною просто проходила повз, коли місцевий пенсіонер вистрілив в неї з обріза. Чоловік був поруч, але допомогти своїм рідним не встиг.

«ХЛОПЦІ, ЯКІ ДОЧКУ ВІДКАЧУВАЛИ, ВОНИ НАРАХУВАЛИ 14 ДІРОЧОК ВІД ДРОБУ. І В ГОЛОВІ, І ДЕ ТІЛЬКИ НЕ БУЛО. І ДРУЖИНА – І РУКА, І ГРУДИ, І ВСЕ ТАМ. Я НЕ ЗНАЮ НАВІТЬ, СКІЛЬКИ У НЕЇ ПОРАНЕНЬ », – РОЗПОВІВ ЧОЛОВІК.

В той день винуватець події, 69-річний Віктор Денисов, пив з ранку. Так кажуть сусіди. В якийсь момент чоловік посварився з сусідським хлопчиком. За словами очевидців, розпалений алкоголем пенсіонер виніс з будинку рушницю і відкрив стрілянину. Перший раз випалив у повітря, другий – в сторону підлітка який тікає. Цей заряд і потрапив в Жанну Шапоченко, яка як раз в цей час несла свою дівчинку додому. Від поранення в голову дівчинка померла на місці, мати госпіталізували у важкому стані.

Зараз слідчі вирішують питання про укладення стрілка під варту. 69-річному пенсіонеру загрожує 2 кримінальні статті – «Вбивство малолітньої» і «Замах на вбивство двох осіб». По кожній з них можуть дати аж до довічного. Так що на свободу літній дебошир може вже й не вийти. Правда, 2-річну Евеліну це повернути ніяк не допоможе.

Житель села  Щекинське Панарін Геннадій Шапоченко 8 серпня зняв на відео, як його 2-річна дочка Евеліна котить вертушку і щасливо посміхається татові. Через пару годин вона буквально стекла кров’ю прямо на руках у матері. Жінка з дитиною просто проходила повз, коли місцевий пенсіонер вистрілив в неї з обріза. Чоловік був поруч, але допомогти своїм рідним не встиг. «ХЛОПЦІ, ЯКІ ДОЧКУ ВІДКАЧУВАЛИ, ВОНИ НАРАХУВАЛИ 14 ДІРОЧОК ВІД ДРОБУ. І В ГОЛОВІ, І ДЕ ТІЛЬКИ НЕ БУЛО. І ДРУЖИНА – І РУКА, І ГРУДИ, І ВСЕ ТАМ. Я НЕ ЗНАЮ НАВІТЬ, СКІЛЬКИ У НЕЇ ПОРАНЕНЬ », – РОЗПОВІВ ЧОЛОВІК. В той день винуватець події, 69-річний Віктор Денисов, пив з ранку. Так кажуть сусіди. В якийсь момент чоловік посварився з сусідським хлопчиком. За