Вірастюк йде в Раду – подав документи до ЦВК

Кандидат у народні депутати від “Слуги народу” на проміжних виборах у 87-му одномандатному виборчому окрузі, спортсмен Василь Вірастюк, подав документи до Центральної виборчої комісії.

Після подачі документів він зазначив, що тепер має оптимістичний та бойовий настрій, пише УНІАН.

“На 87-му окрузі 117 населених пунктів. Плануємо об’їхати кожен, поспілкуватися з громадою, зрозуміти проблематику регіону… І надалі – чекати дня виборів”, – сказав Вірастюк.

Він також зауважив, що планує приділяти увагу, зокрема, питанням “ветеранського спорту”. “А саме – реабілітації через фізичну культуру і спорт. Тому що саме ця сфера є найкращою в адаптації ветеранів до соціуму, до повсякденного життя”, – пояснив Вірастюк.

Нагадаємо, раніше ЦВК вже зареєструвала кандидатами по округу Олександра Шевченка «За майбутнє», Марусю Звіробій (ПП «Європейська солідарність»), Руслана Кошулинського (ВО «Свобода»), Руслана Зозулю (ПП «Розвиток і добробут»), Михайла Ноняка (самовисуванець), Юрія Юрченка (ПП «Нова демократія»).

До теми: Стало відомо, скільки коштуватимуть довибори на Прикарпатті

The post Вірастюк йде в Раду – подав документи до ЦВК appeared first on Галицький Кореспондент.

Кандидат у народні депутати від “Слуги народу” на проміжних виборах у 87-му одномандатному виборчому окрузі, спортсмен Василь Вірастюк, подав документи до Центральної виборчої комісії. Після подачі документів він зазначив, що тепер має оптимістичний та бойовий настрій, пише УНІАН. “На 87-му окрузі 117 населених пунктів. Плануємо об’їхати кожен, поспілкуватися з громадою, зрозуміти проблематику регіону… І надалі

The post Вірастюк йде в Раду – подав документи до ЦВК appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: