“Він завів її в сарай в селі”: 32-річний чоловік жорстоко познущався над 3-річним малюком

“Він завів його в сарай в селі”: 32-річний чоловік жорстоко познущався над 3-річним малюком.

В Житомирській області 18 квітня 32-річний чоловік зґвалтував трирічну дитину. Злочин стався в одному з селищ області.

Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на сторінці в Facebook, відзначивши, що злочинець був раніше судимий за крадіжки.

“Він завів його в сарай в селі … Що можна сказати про дорослу людину, яка згвалтувала малюка, що не може зрозуміти характер і значення скоєних стосовно нього ганебних дій?” – написав він.
Аброськін додав, що пропонує створити відкритий реєстр, в якому б вказувалися особи, раніше засуджені за статеві злочини щодо малолітніх дітей.

“На моє особисте переконання, спочатку ми повинні знати всіх покидьків, які були раніше засуджені за статеві злочини щодо малолітніх дітей і проживають поруч з нашими дітьми.

18.04.2019, Житомирська область. Новий жахливий випадок проти малолітніх дітей. 32-річний покидьок, раніше засуджений…

Gepostet von Vyacheslav Abroskin am Donnerstag, 18. April 2019

Тому пропонуємо законопроект #6607. Відкритий реєстр цих покидьків є у всіх розвинених демократичних країнах світу. Це практика, яка дозволяє робити ефективну профілактику проти статевих злочинів відносно дітей”, – додав Аброськін.

“Він завів його в сарай в селі”: 32-річний чоловік жорстоко познущався над 3-річним малюком. В Житомирській області 18 квітня 32-річний чоловік зґвалтував трирічну дитину. Злочин стався в одному з селищ області. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на сторінці в Facebook, відзначивши, що злочинець був раніше судимий за крадіжки. “Він завів його в сарай в селі … Що можна сказати про дорослу людину, яка згвалтувала малюка, що не може зрозуміти характер і значення скоєних стосовно нього ганебних дій?” – написав він. Аброськін додав, що пропонує створити відкритий реєстр, в якому б вказувалися особи, раніше засуджені за статеві злочини щодо малолітніх дітей. “На моє особисте переконання, спочатку ми повинні знати всіх покидьків, які були раніше засуджені