“Виховував” гілкою по спині, ногах і животі: поліція відкрила справу проти відчима

Вітчим вирішив виховати 13-річного пасинка за непослух, побивши по всьому тілі гілкою з дерева. Факт виявив місцевий поліцейський офіцер громади кілька днів тому, перевіряючи сім’ю, яка була на обліку. 

Джерело: сектор комунікації поліції Волинської області

Під час обстеження території своєї громади поліцейський Андрій Коколюк разом з представникам соцслужб виявив в одному з сіл Володимир-Волинського району 13-річного хлопчика, в якого були сліди від різки по всьому тілу.

Таким чином дитину намагались “виховувати” ввідчим з мамою, бо хлопчик нібито вкрав гроші. Повідомляється, що матір тільки попарила сина кропивою, а відчим наносив удари гілкою з дерева. Хлопчику було нанесено близько 20 ударів.

Поліція за цим фактом зареєструвала відомості в ЄРДР за статтею «умисне легке тілесне ушкодження». За процесуального керівництва прокуратури вітчиму оголошена підозра за ст. 125 Кримінального кодексу України. Умисне легке тілесне ушкодження карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Остаточну крапку у цій справі має поставити суд.

Вітчим вирішив виховати 13-річного пасинка за непослух, побивши по всьому тілі гілкою з дерева. Факт виявив місцевий поліцейський офіцер громади кілька днів тому, перевіряючи сім’ю, яка була на обліку.  Джерело: сектор комунікації поліції Волинської області Під час обстеження території своєї громади поліцейський Андрій Коколюк разом з представникам соцслужб виявив в одному з сіл Володимир-Волинського району 13-річного хлопчика, в якого були сліди від різки по всьому тілу. Таким чином дитину намагались “виховувати” ввідчим з мамою, бо хлопчик нібито вкрав гроші. Повідомляється, що матір тільки попарила сина кропивою, а відчим наносив удари гілкою з дерева. Хлопчику було нанесено близько 20 ударів. Поліція за цим фактом зареєструвала відомості в ЄРДР за статтею «умисне легке тілесне ушкодження». За процесуального керівництва прокуратури вітчиму оголошена підозра