Виховували дитину: Подружжя катувало сина розпеченою ложкою

У хлопчика діагностували термічні опіки пальців рук I-II ступенів.

У місті Синельникове, що на Дніпропетровщині, батько та мачуха катували 9-річного сина розпеченою ложкою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Дніпропетровської області.

За версією слідства, у травні 2019 року батько та мачуха 9-річного хлопчика, застосовуючи фізичне покарання у виховних цілях та використовуючи для цього розпечену столову ложку, спричинили дитині термічні опіки пальців рук I-II ступенів. Наразі місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 36-річного громадянина та його дружини за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.127 КК України (катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом мучення з метою покарання потерпілого за дії, скоєні ним, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Як повідомляється, судовий розгляд кримінального провадження триває.

У хлопчика діагностували термічні опіки пальців рук I-II ступенів. У місті Синельникове, що на Дніпропетровщині, батько та мачуха катували 9-річного сина розпеченою ложкою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Дніпропетровської області. За версією слідства, у травні 2019 року батько та мачуха 9-річного хлопчика, застосовуючи фізичне покарання у виховних цілях та використовуючи для цього розпечену столову ложку, спричинили дитині термічні опіки пальців рук I-II ступенів. Наразі місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 36-річного громадянина та його дружини за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.127 КК України (катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом мучення з метою покарання потерпілого за дії, скоєні ним, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Як повідомляється, судовий