Відлюдника, якого знайшли в горах на Прикарпатті, доправили у лікарню

Відлюдника, якого знайшли в горах на Прикарпатті, доправили у лікарню

Як повідомлялось раніше, 29-го липня поблизу полонини Буревка та гори Сивуля Рожнятівського району туристи з Києва знайшли чоловіка. Вони повідомили рятувальників про те, що той потребує допомоги. Чоловіка знайшли, але він відмовився від допомоги. Рятувальники з’ясували, що чоловік тривалий час сам перебуває у лісі.

31 серпня до відлюдника знову навідалися рятувальники Осмолодського ПРВ та працівників Рожнятівського ВП ГУ НП в області, щоб здійснити контрольний огляд його стану, пишуть Версії з посиланням на управління з питань цивільного захисту ОДА.

“Чоловік знаходився на тому ж місці. За інформацією працівників поліції, чоловік почав іти на контакт. Він ослаблений та повідомив, що на підставі складних стосунків з родичами направився в гори, щоб покінчити життя самогубством”, – повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту .

Працівники поліції вирішили доправити його з полонини до підніжжя гори, щоб передати в руки медиків.

Як зазначається у повідомленні, рятувальники Осмолодського та Вигодського ПРВ прибули до місця знаходження потерпілого та о 22:25 на ношах розпочали його транспортування до підніжжя гори.

О 03:35 1 серпня чоловіка до передали працівникам ШНМД.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Чоловіка, який тривалий час жив відлюдником поблизу полонини Буревка, що на Прикарпатті, доправили у лікарню.