Відкрити нові грані та закрити гештальт: Tayanna, Олена Кравець та Дзідзьо наважились на телетанці

Слідом за Maruv і Ганною Різатдіновою свою участь у телешоу “Танці з зірками” підтвердили співачка Tayanna, зірка “Квартал 95” Олена Кравець і артист Дзідзьо, інформує WestNews, посилаючись на Таблоїд.

Про це повідомила прес-служба “1+1”.

“Коли мені передали естафету #танціззіркамиchallenge, я не сумнівалася ні секунди… Незважаючи на те, що раніше я ніде не танцювала, а бальні танці для мене взагалі “космос”, я в неймовірному передчутті. Мені здається, що в танцях я зможу відкрити в собі нові грані”, – зізналася Tayanna.

Олена Кравець розказала, що від проекту чекає нового досвіду, задоволення і куражу.

“Багатого танцювального досвіду в мене немає. У ранньому дитинстві, років у 6, я танцювала в народному ансамблі “Сувенір” в Кривому Розі й потім уже після народження старшої доньки трохи займалася в Київській школі-студії балету “Тодес”, просто для себе”, – повідомила Кравець.

Також актриса додала, що готова до складних хореографічний постановок, але ось підтримок і трюків поки побоюється.

Дзідзьо зізнався, що на проект погодився, аби закрити гештальт студентських років.

“Звичайно, наважитися було не так просто, адже я знаю, що попереду буде багато складних випробувань, але це один з моїх викликів. А з танцями у мене є своя незакінчена історія. Ще в студентські роки у мене з ними не зав’язалися стосунки. Коли у нас в університеті проходили уроки хореографії, я стояв у сторонці з виразом обличчя: “Ви хочете, щоб я танцював?!”. Ось тепер я усвідомив помилку і буду закривати цей гештальт”, – поділився шоумен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Pianoбой виступить у Франківську на День Незалежності: мер привідкрив завісу святкування

 

Публікація Відкрити нові грані та закрити гештальт: Tayanna, Олена Кравець та Дзідзьо наважились на телетанці запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Слідом за Maruv і Ганною Різатдіновою свою участь у телешоу “Танці з зірками” підтвердили співачка Tayanna, зірка “Квартал 95” Олена Кравець і артист Дзідзьо, інформує WestNews, посилаючись на Таблоїд. Про це повідомила прес-служба “1+1”. “Коли мені передали естафету #танціззіркамиchallenge, я не сумнівалася ні секунди… Незважаючи на те, що раніше я ніде не танцювала, а бальні танці для […]

Публікація Відкрити нові грані та закрити гештальт: Tayanna, Олена Кравець та Дзідзьо наважились на телетанці запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.