Велопробіг, ярмарок, Христина Соловій та ряд відкриттів: як планують відсвяткувати День Незалежності у Франківську

Ранок 13 серпня, традиційно щочетверга, голова Івано-Франківська розпочав в ефірі на “Західному Полюсі”. Руслан Марцінків зробив кілька анонсів заходів, які планують провести у День Незалежності.

“Ми ще не знаємо, яка буде епідеміологічна ситуація на День Незалежності, але ми готуємо заходи. Буде велопробіг, ярмарок (із дотриманням соціальної дистанції: 1,5 метри між палатками), буде концерт, але площу ми розмалюємо у квадратики, щоби люди тримали дистанцію. Ми плануємо ходу у вишиванках. Плануємо ряд відкриттів: нове футбольне поле у селі Микитинці, два центри надання адміністративних послуг, оновлений дитячий садочок “Бджілка”, парк у селі Черніїв. Також будуть програми у Палаці Потоцьких: транслюватимуть українське кіно”, – розповів мер.

Руслан Марцінків підкреслив, що 24 серпня заходів в Івано-Франківську буде менше, ніж у минулі роки. Детальніше інформацію про заходи до Дня Незалежності буде оприлюднено наступного тижня.

Також очільник міста повідомив, що привітати франківчан із головним святом країни своїми піснями приїде співачка Христина Соловій.

“Плани достатньо великі, однак будемо очікувати інформації про епідеміологічний стан у нашій області”, – додав пан Руслан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Відзначення Дня Незалежності в Івано-Франківську: чи стане карантин на заваді?

Публікація Велопробіг, ярмарок, Христина Соловій та ряд відкриттів: як планують відсвяткувати День Незалежності у Франківську запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Ранок 13 серпня, традиційно щочетверга, голова Івано-Франківська розпочав в ефірі на “Західному Полюсі”. Руслан Марцінків зробив кілька анонсів заходів, які планують провести у День Незалежності. “Ми ще не знаємо, яка буде епідеміологічна ситуація на День Незалежності, але ми готуємо заходи. Буде велопробіг, ярмарок (із дотриманням соціальної дистанції: 1,5 метри між палатками), буде концерт, але площу […]

Публікація Велопробіг, ярмарок, Христина Соловій та ряд відкриттів: як планують відсвяткувати День Незалежності у Франківську запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.