Вчора на Франківщині невідомі ледь не вбили чоловіка на власному подвір’ї

Про це під час оперативної наради повідомив заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Леонід Гончарук.
За словами поліцейського, подія трапилася ввечері на одному з обійсть села Вовчинці.

“Поліцейські, які приїхали на виклик знайшли 55-річного власника будинку з колото-різаними ранами на грудях. Чоловік у тяжкому стані в реанімації. Як стало відомо, невідомі особи прийшли на подвір’я і напали на нього з ножем. Відкрито кримінальне провадження за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Статтю можливо і перекваліфікуємо, залежно чи виживе чоловік. Тривають слідчі дії. Зловмисників шукають”, – повідомив Гончарук.

Про це під час оперативної наради повідомив заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Леонід Гончарук. За словами поліцейського, подія трапилася ввечері на одному з обійсть села Вовчинці. “Поліцейські, які приїхали на виклик знайшли 55-річного власника будинку з колото-різаними ранами на грудях. Чоловік у тяжкому стані в реанімації. Як стало відомо, невідомі особи прийшли на подвір’я і напали на нього з ножем. Відкрито кримінальне провадження за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Статтю можливо і перекваліфікуємо, залежно чи виживе чоловік. Тривають слідчі дії. Зловмисників шукають”, – повідомив Гончарук.