Вчені назвали небезпеку ігри на смартфоні від нудьги

З тих пір, як смартфони щільно увійшли в наше життя, багато хто з нас стали розважати себе саме ними в моменти нудьги. Але, як виявилося, це не найкраща ідея.

Група вчених з Університету Ватерлоо провела дослідження, яке показало, що намагаючись боротися з нудьгою за допомогою смартфона, можна придбати нездорову залежність, пише Mint Lounge. Ще однією «небезпекою» є втрата відчуття часу і простору.

При цьому фахівці окремо відзначили, що розробники мобільних ігор рано чи пізно повинні почати приділяти більше уваги різних інструментів, призначеним для контролю геймерами часу, проведеного в грі.

Вчені заявили, що хоч інтерактивні розваги та допомагають скоротати вільний час, роблять вони це дуже великою ціною.

Запис Вчені назвали небезпеку ігри на смартфоні від нудьги спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

З тих пір, як смартфони щільно увійшли в наше життя, багато хто з нас стали розважати себе саме ними в моменти нудьги. Але, як виявилося, це не найкраща ідея. Група вчених з Університету Ватерлоо провела дослідження, яке показало, що намагаючись боротися з нудьгою за допомогою смартфона, можна придбати нездорову залежність, пише Mint Lounge. Ще однією […]

Запис Вчені назвали небезпеку ігри на смартфоні від нудьги спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.