Вчені назвали найрозумнішу породу собак

Група дослідників провела свіжий аналіз, в рамках якого вивчався «розум» різних порід собак. У підсумку фахівці прийшли до висновку, що лише 17% випробовуваних могли запам’ятовувати назви своїх іграшок.

Вибірка складалася з 40 собак абсолютно різних порід. Як пише Daily Mail, всі вони пройшли спеціальне тримісячне навчання, на якому їх навчали запам’ятовувати назви як мінімум двох іграшок.

Рекордсменом виявився представник бордер-коллі. Цей пес зміг зберегти в голові відразу 37 предметів. При цьому такою здатністю володіли не тільки дорослі пси, а й щенята.

Відзначимо, що представник тієї ж породи в свій час поставив абсолютний рекорд. Він зміг запам’ятати відразу тисячу іменників. Але в 2019 році пес, на жаль, помер.

Запис Вчені назвали найрозумнішу породу собак спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Група дослідників провела свіжий аналіз, в рамках якого вивчався «розум» різних порід собак. У підсумку фахівці прийшли до висновку, що лише 17% випробовуваних могли запам’ятовувати назви своїх іграшок. Вибірка складалася з 40 собак абсолютно різних порід. Як пише Daily Mail, всі вони пройшли спеціальне тримісячне навчання, на якому їх навчали запам’ятовувати назви як мінімум двох […]

Запис Вчені назвали найрозумнішу породу собак спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.