Вбивця 11-річної Даші Лук’яненко в суді зробив заяву – вся Україна вражена

В Одесі 21 червня обирають запобіжний захід вбивці 11-річної Дарини Лук’яненко – Миколі Тарасову.

Злочинець не заперечує своєї провини. З’явилося відео з суду над вбивцею дівчинки, передає «Діалог.UA». 21 червня, коли все село Іванівка ховало 11-річну Дарину Лук’яненко, в Одесі суд обирав запобіжний захід її вбивці Миколі Тарасову. Він викрав дівчинку і завдав їй смертельне ножове поранення в сонну артерію. За версією слідства, вбивство було скоєно на сексуальному грунті.

Через великого резонансу будівлю суду було взято під посилену охорону. Обвинувачення вимагає для вбивці арешту без права виходу під заставу. Поки суддя Юлія Федулеева рішення не прийняла.

У Мережі вже з’явилося відео з суду, де Тарасов дає свідчення. Він визнає, що вбив дівчинку. Але, з його слів, не знає, навіщо це зробив. Злочинець також зазначив, що брав участь в пошуку дівчинки вже після того, як з нею розправився.

Варто відзначити, що Тарасова знайомі з ним люди характеризували як «замкнутого». Він раніше навчався в Одеському коледжі комп’ютерних технологій, майже весь час проводив за комп’ютером, не працював. У його кімнаті виявилося дуже багато дитячих іграшок.

Про дивних схильностях Тарасова в Іванівці чутки ходили давно, зокрема, про те, що він роздягався перед дівчатками. Його також раніше викрили в стеженні за двома школярками.

Даша Лук’янова зникла 13 червня. Як стало відомо пізніше, в цей же день Тарасов її вбив. Речі дівчинки спалив, а її тіло вкинув до вигрібної ями в своєму будинку. Знайшли дитину тільки через 6 днів.

В Одесі 21 червня обирають запобіжний захід вбивці 11-річної Дарини Лук’яненко – Миколі Тарасову. Злочинець не заперечує своєї провини. З’явилося відео з суду над вбивцею дівчинки, передає «Діалог.UA». 21 червня, коли все село Іванівка ховало 11-річну Дарину Лук’яненко, в Одесі суд обирав запобіжний захід її вбивці Миколі Тарасову. Він викрав дівчинку і завдав їй смертельне ножове поранення в сонну артерію. За версією слідства, вбивство було скоєно на сексуальному грунті. Через великого резонансу будівлю суду було взято під посилену охорону. Обвинувачення вимагає для вбивці арешту без права виходу під заставу. Поки суддя Юлія Федулеева рішення не прийняла. У Мережі вже з’явилося відео з суду, де Тарасов дає свідчення. Він визнає, що вбив дівчинку. Але, з його слів, не знає, навіщо це