Вбивство дівчинки в Харкові: у справі з підозрюваною новий поворот

В справі щодо вбивства 13-річної Христини П’янової з’явилися нові подробиці

Вбивство 13-річної Христини П’янової під Харковом обростає новими подробицями. Зараз стало відомо, що головну підозрювану у справі – мати дівчинки Тетяну П’янову збираються відвезти на психіатричну експертизу в інший регіон.

Як повідомляють в поліції, зараз слідчі вирішують питання про те, чи потрібно перевозити жінку в Дніпро, де є спеціалізована клініка з сучасним обладнанням.

Зараз Тетяна П’янова як і раніше знаходиться під вартою.

Нагадаємо, що Тетяну П’янову затримала поліція, коли вона оголена йшла по трасі у Харків з відрізаною головою своєї 13-річної дочки Христини.

Кримінальне провадження було відкрито за статтею 115 КК України (“умисне вбивство”). Суд обрав для підозрюваної запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави. Під час розгляду мати поводилася неадекватно і говорила, що її дочку звати Єва, а не Христина.

Адвокат підозрюваної намагався оскаржити обраний їй запобіжний захід і просила відправити П’янову під домашній арешт.

Засідання призначено на 28 травня.

В справі щодо вбивства 13-річної Христини П’янової з’явилися нові подробиці Вбивство 13-річної Христини П’янової під Харковом обростає новими подробицями. Зараз стало відомо, що головну підозрювану у справі – мати дівчинки Тетяну П’янову збираються відвезти на психіатричну експертизу в інший регіон. Як повідомляють в поліції, зараз слідчі вирішують питання про те, чи потрібно перевозити жінку в Дніпро, де є спеціалізована клініка з сучасним обладнанням. Зараз Тетяна П’янова як і раніше знаходиться під вартою. Нагадаємо, що Тетяну П’янову затримала поліція, коли вона оголена йшла по трасі у Харків з відрізаною головою своєї 13-річної дочки Христини. Кримінальне провадження було відкрито за статтею 115 КК України (“умисне вбивство”). Суд обрав для підозрюваної запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави. Під