Вбивство Діани Хріненко: у магазин підкинули записку з ім’ям підозрюваного

У магазин населеного пункту Суботці Кіровоградської області підкинули записку з ім’ям імовірного підозрюваного у вбивстві 16-річної Діани Хріненко, яка пропала на минулий День незалежності.
Новиною про це поділилася мама Діани, Олена Хріненко, на своїй сторінці у Facebook. У повідомленні сказано, що нібито слідство знає про цей інцидент, але подробиць не розголошує.

Вбивство Діани Хріненко: у магазин підкинули записку з ім'ям підозрюваного

Олена Хріненко також зазначила, що робить усе для душі доньки, і розповіла про те, як пройшов похорон.

«Церква з нас нічого не взяла. Організація, у якій працює чоловік, виділила безкоштовно транспорт, школа теж надала автобус. Церкви між собою домовляються, щоб Діану пом’янули по всій Україні, щоб її душі було легше. Я роблю для своєї дитини все що можна, не тільки для пам’яті тут, але й для її душі», – розповіла мама.

Нагадаємо, що Діана Хріненко пропала в ніч з 24 на 25 серпня 2018 року. Її довго шукали.

26 березня 2019-го при проведенні польових робіт поблизу села Новополяна Знам’янського району виявили людські останки. Три експертизи підтвердили, що вони належать Діані. 26 липня в Суботцях попрощалися з дівчиною.

У магазин населеного пункту Суботці Кіровоградської області підкинули записку з ім’ям імовірного підозрюваного у вбивстві 16-річної Діани Хріненко, яка пропала на минулий День незалежності. Новиною про це поділилася мама Діани, Олена Хріненко, на своїй сторінці у Facebook. У повідомленні сказано, що нібито слідство знає про цей інцидент, але подробиць не розголошує. Олена Хріненко також зазначила, що робить усе для душі доньки, і розповіла про те, як пройшов похорон. «Церква з нас нічого не взяла. Організація, у якій працює чоловік, виділила безкоштовно транспорт, школа теж надала автобус. Церкви між собою домовляються, щоб Діану пом’янули по всій Україні, щоб її душі було легше. Я роблю для своєї дитини все що можна, не тільки для пам’яті тут, але й для її душі», –