Івано-Франківська обласна рада вимагає заборонити “ОПЗЖ” та “Партію Шарія”

Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалось засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

Депутати розглянули вісім звернень до президента, ВРУ, Кабміну та правоохоронців з різних питань.

Серед них було і звернення щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія”.

“Україна змушена і сьогодні протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, яка ведеться за суверенітет на східних кордонах нашої держави, існує також внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підриває основи державотворення. Названі партії мімікрували і з’явилися під іншими назвами. Зараз в українців є шанс успішно завершити цю боротьбу”, – зачитав текст звернення депутат Ігор Дебенко.

За словами депутатів, члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто “заграють” із державою-агресором Російською Федерацією, що несе велику загрозу економічній, політичній, соціальній політиці Української “держави”. 

“За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Такі рішучі кроки, як заборона цих партій, необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським окупантом. Їх потрібно ще й арештувати і притягнути до відповідальності”, – сказав інший депутат Михайло Іваночко.

Обласна рада проголосувала “за” це звернення.

The post Івано-Франківська обласна рада вимагає заборонити “ОПЗЖ” та “Партію Шарія” appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалось засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. Депутати розглянули вісім звернень до президента, ВРУ, Кабміну та правоохоронців з різних питань. Серед них було і звернення щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія”. “Україна змушена і сьогодні протистояти гібридній війні з

The post Івано-Франківська обласна рада вимагає заборонити “ОПЗЖ” та “Партію Шарія” appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: