Івано-франківські студенти вперше поставили оперу “Наталка Полтавка”

В Івано-Франківську на сцені обласної філармонії імені Іри Маланюк, вперше поставили оперу українського композитора Миколи Лисенка “Наталка Полтавка”.

Мистецький захід присвятили до 30-річниці відновлення державності України та 20-річчя заснування Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ, про це повідомляється на сайті університету, пише WestNews.

Головними героями у ній зіграли студенти, а режисером-постановником виступив керівник Центру студентського розвитку Іван Тимків.

“Така непересічна подія в мистецькому житті Івано-Франківська вже вкотре довела, що місцевий глядач є спраглим оперного мистецтва і яскравим свідченням цього стала повна зала глядачів”, – зазначив режисер-постановник Іван Тимків.  

Зазначимо, що прем’єру творчий колектив присвятив ідейниці та режисерці,  народній артистці України Христині Фіцалович.

Фрагмент з опери:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 500 учасників: у Витвицькій ТГ відбудуться екстремальні перегони

Публікація Івано-франківські студенти вперше поставили оперу “Наталка Полтавка” запозичена із ресурсу WestNews.

В Івано-Франківську на сцені обласної філармонії імені Іри Маланюк, вперше поставили оперу українського композитора Миколи Лисенка “Наталка Полтавка”. Мистецький захід присвятили до 30-річниці відновлення державності України та 20-річчя заснування Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ, про це повідомляється на сайті університету, пише WestNews. Головними героями у ній зіграли студенти, а режисером-постановником виступив керівник Центру студентського розвитку Іван Тимків. “Така непересічна подія в мистецькому житті Івано-Франківська вже вкотре довела, що місцевий глядач є спраглим оперного мистецтва і яскравим свідченням цього стала повна зала глядачів”, – зазначив режисер-постановник Іван Тимків.   Зазначимо, що прем’єру творчий колектив присвятив ідейниці та режисерці,  народній артистці України Христині Фіцалович. Фрагмент з опери: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 500 учасників: у Витвицькій ТГ відбудуться екстремальні перегони

Публікація Івано-франківські студенти вперше поставили оперу “Наталка Полтавка” запозичена із ресурсу WestNews.