Івано-Франківськ: стало відомо, коли буде завершено ремонт вулиці Автоливмашівської

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак під час оперативної наради розповів, ремонт яких вулиць планують провести вже у 2021 році.

За словами головного комунальника, у планах – завершити ремонт вулиці Автоливмашівської, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Минулого року тут облаштовували мережі та постелили нижній шар асфальтобетону. У цьому році маємо постелити верхній шар асфальтобетону. Щоправда, початковий проєкт ми трохи видозмінили. У першому проєкті були передбачені і заїзні кишені, і розворотне кільце. Зараз ми замовили коректуру проєкту, аби продовжити ремонт самої вулиці, а от бічні вулички і розвортне кільце поки що забираємо“, – розповів Михайло Смушак.

Міський голова Руслан Марцінків ідею підтримав. Мовляв, краще зробити більшу частину основної дороги.

“Так, зі змінами матиме дорогу до Юності. Спілкувалися вже з виконавцем і дуже хочеться, аби Автоливмашівська у цьому році була повністю закінчена. Зауважу, що зараз ми приділяємо увагу організації дорожнього руху, а не просто стелимо асфальт“, – додав Смушак.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак під час оперативної наради розповів, ремонт яких вулиць планують провести вже у 2021 році. За словами головного комунальника, у планах – завершити ремонт вулиці Автоливмашівської, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо. “Минулого року тут облаштовували мережі та постелили нижній шар асфальтобетону. У цьому році маємо постелити […]