В YouTube з’явилася нова експериментальна функція

В YouTube з’явилася нова експериментальна функція, яка дозволяє зрозуміти, що думають люди з інших країн про той чи інший відео. Правда, поки вона доступна далеко не всім користувачам.

Функція перекладу коментарів на даний момент доступна тільки користувачам, які оформили підписку YouTube Premium, і працює виключно на мобільних пристроях під управлінням Android і iOS. Після її активації під кожним коментарем, написаним на мові, що відрізняється від системного, з’являється кнопка «Перевести». Як нескладно здогадатися, при її натисканні виконується переклад коментаря. Після цього можна повернути оригінальний текст.

Цікаво, що функція буде доступна власникам YouTube Premium тільки до 9 вересня. Неясно, стане вона після цього загальнодоступною або ж Google відключить її, щоб внести правки на основі отриманих відгуків. 

Якщо у вас є підписка YouTube Premium, то включити цю та інші експериментальні функції можна за посиланням .

Запис В YouTube з’явилася нова експериментальна функція спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В YouTube з’явилася нова експериментальна функція, яка дозволяє зрозуміти, що думають люди з інших країн про той чи інший відео. Правда, поки вона доступна далеко не всім користувачам. Функція перекладу коментарів на даний момент доступна тільки користувачам, які оформили підписку YouTube Premium, і працює виключно на мобільних пристроях під управлінням Android і iOS. Після її активації […]

Запис В YouTube з’явилася нова експериментальна функція спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.