В Івано-Франківську звільняють 200 лікарів і пропонують їм посади санітарок

В одній із поліклінік Івано-Франківська масово звільняють лікарів. А от профільним фахівцям пропонують посади санітарок з зарплатнею у шість тисяч.

Про це WestNews розповіла лікар-гастроентеролог Наталія Красій. Жінка працює КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради”, де власне і планують масштабне скорочення. 

Лікарка розповідає, що звільнити мають на меті 211 медичних працівників вторинної ланки. Таке рішення для медиків стало несподіваним, ба більше – їм навіть не показали наказ про скорочення. 

“Наш директор, пані Ольга Савчук, жодного разу не зустрічалася з працівниками. Сьомого червня нас викликали у відділ кадрів кожного структурного підрозділу для вручення копій про повідомлення про скорочення. Ми просили надати нам копію наказу, то нам його не показали”, – каже лікарка.

Крім того, всім працівникам, які потрапляють під скорочення пропонують посаду санітарки. Проте, за словами пані Наталі, у цьому списку є й три санітарки. 

“Обурює сам факт, що лікарів з вищою категорією, медсестер переведуть у санітарки. Як можна працевлаштувати 200 людей? Це розраховано на те, що багато відмовиться і цим все закінчиться. Коли об’єднували п’ять дорослих та одну дитячу поліклініки, та й створювали три роки тому наше КНП, то нам казали, що ніхто під скорочення не піде. Коли відбувалося об’єднання, то нас ніхто про це також не питав, хоча це рішення було не правильне,” – додає медик.

Лікарка також додає, що медикам зняли всі доплати: за стаж, за категорію, за оздоровлення, за складність та напруженість роботи. А під скорочення потрапили медики працездатного віку з багаторічним досвідом. Та лікарі не збираються здаватися: звернулися до юристів, написали звернення у профспілку та відправили листа у Міністерство здоров’я.

WestNews відслідковує ситуацію і звернувся за офіційними коментарями до Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради та керівника КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті без болю та стаціонару лікують делікатні проблеми

Публікація В Івано-Франківську звільняють 200 лікарів і пропонують їм посади санітарок запозичена із ресурсу WestNews.

В одній із поліклінік Івано-Франківська масово звільняють лікарів. А от профільним фахівцям пропонують посади санітарок з зарплатнею у шість тисяч. Про це WestNews розповіла лікар-гастроентеролог Наталія Красій. Жінка працює КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради”, де власне і планують масштабне скорочення.  Лікарка розповідає, що звільнити мають на меті 211 медичних працівників вторинної ланки. Таке рішення для медиків стало несподіваним, ба більше – їм навіть не показали наказ про скорочення.  “Наш директор, пані Ольга Савчук, жодного разу не зустрічалася з працівниками. Сьомого червня нас викликали у відділ кадрів кожного структурного підрозділу для вручення копій про повідомлення про скорочення. Ми просили надати нам копію наказу, то нам його не показали”, – каже лікарка. Крім того, всім працівникам, які […]

Публікація В Івано-Франківську звільняють 200 лікарів і пропонують їм посади санітарок запозичена із ресурсу WestNews.