В Івано-Франківську відбувся гала-концерт конкурсу «Школа має талант» (фото)

В Університеті Короля Данила відбувся гала-концерт проєкту «Школа має талант». Організатори провели нагородження переможців конкурсу в п’яти номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, довільний жанр та «ART picture». Переможці конкурсу отримали дипломи, подарунки від організаторів та гранти на навчання в Університеті Короля Данила і Коледжі УКД. Школярі, які отримали гран-прі, зможуть навчатись в УКД абсолютно безкоштовно.

Для гостей гала-концерту виступили як учасники конкурсу, так і зіркові гості. Ними стали: бенд 7TEEN’S, співачка TAYNA, переможець шоу «Голос країни», викладач УКД Сергій Лазановський та суперфіналіст шоу «Голос країни» Тьома Паучек.

Володарів першого місця та гран-прі вітав ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький і Сергій Лазановський.

«Конкурс «Школа має талант» відбувається у Івано-Франківську п’ятий рік поспіль. Це соціальний проєкт, створений для того, щоб дати змогу обдарованим дітям продемонструвати свій талант і отримати підтримку від людей, які уже досягли успіху у житті», – наголосив ректор УКД Мирослав Луцький.

Гран-прі конкурсу отримали:

  1. Фещак Євгенія – Івано-Франківський ліцей N 25
  2. Рибчинська Софія – Богородчанський ліцей номер 2
  3. Гурток Івано-Франківського ліцею №19 (грант на навчання – Криса Ольга)
  4. Фільм від Смалюх Марія, Князевич Іванна, Микитчак Вікторія, Квич Вікторія, Дродзюк Йордана – Яблунський ліцей
  5. Семеген Євгенія.

 

В Університеті Короля Данила відбувся гала-концерт проєкту «Школа має талант». Організатори провели нагородження переможців конкурсу в п’яти номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, довільний жанр та «ART picture». Переможці конкурсу отримали дипломи, подарунки від організаторів та гранти на навчання в Університеті Короля Данила і Коледжі УКД. Школярі, які отримали гран-прі, зможуть навчатись в УКД абсолютно безкоштовно. […]