В Івано-Франківську відбулося IT Rally

У Івано-Франківську відбулася конференція BA IT Rally #1, призначена для розвитку спільноти бізнес-аналітиків міста та створення активної платформи ІТ бізнес-аналізу.

Ця подія зосереджена на спеціалізованому професійному напрямку і на неї зібралися бізнес-аналітики Івано-Франківська для того, щоб обмінятися досвідом, пише WestNews.

Перед учасниками конференції виступило четверо спікерів, які працюють в найбільших компаніях Івано-Франківська. Це люди з багатолітнім досвідом, успішні бізнес-аналітики Петро Дрогомирецький, Михайло Шелудяков, Оксана Лаврінок і Тарас Кобець.

Вони розповіли про поточний стан розвитку галузі, про те, як стати бізнес-аналітиком, як навчитися цій професії.

Тобто подія була цікавою не лише для професіоналів, а й для тих, хто робить перші кроки у бізнес-аналізі, і хто хотів більше довідатися про нього.

«Бізнес-аналітик в ІТ-сфері – це людина, яка має солідний бекґраунд в розумінні бізнесу, підприємництва, розвитку економіки з одного боку, а також – дуже потужні і ґрунтовні знання в ІТ-індустрії, які дозволяють з’єднати до купи, прикласти та знайти спільну мову для розробників ІТ-продукції та власників бізнесу, які є замовниками цих продуктів», – розповів співорганізатор IT Rally Іван Дячишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший мільйон: в Україні перетнули вагомий рубіж у вакцинації

Публікація В Івано-Франківську відбулося IT Rally запозичена із ресурсу WestNews.

У Івано-Франківську відбулася конференція BA IT Rally #1, призначена для розвитку спільноти бізнес-аналітиків міста та створення активної платформи ІТ бізнес-аналізу. Ця подія зосереджена на спеціалізованому професійному напрямку і на неї зібралися бізнес-аналітики Івано-Франківська для того, щоб обмінятися досвідом, пише WestNews. Перед учасниками конференції виступило четверо спікерів, які працюють в найбільших компаніях Івано-Франківська. Це люди з багатолітнім досвідом, успішні бізнес-аналітики Петро Дрогомирецький, Михайло Шелудяков, Оксана Лаврінок і Тарас Кобець. Вони розповіли про поточний стан розвитку галузі, про те, як стати бізнес-аналітиком, як навчитися цій професії. Тобто подія була цікавою не лише для професіоналів, а й для тих, хто робить перші кроки у бізнес-аналізі, і хто хотів більше довідатися про нього. «Бізнес-аналітик в ІТ-сфері – це людина, яка має солідний бекґраунд в […]

Публікація В Івано-Франківську відбулося IT Rally запозичена із ресурсу WestNews.