В Івано-Франківську відбудеться вистава та концерт Тріо «Мар’яничі

У п’ятницю, 18 червня, о 20:00 годині, в Івано-Франківську, відбудеться концерт Тріо «Мар’яничі» та музична вистава «Фаду. Історія в стилі танго».

Про це йдеться на сторінці заступниці Івано-Франківського міського центру творчості Власти Власенко, пише WestNews.

“Вхід вільний! Але треба попередньо зареєструватися! Не пропустіть таку унікальність!”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що фаду — це стиль традиційної португальської музики. Особливий стан любовної туги, де пристрасть межує із самотністю, а шум океанічних хвиль зливається із мелодіями.

Улюблені й нові пісні від Тріо «Мар’яничі», запальне танго і спека південних країн — саме те, що потрібно, щоб на заході сонця насолодитися доброю музикою і компанією. Приєднуйтеся!

Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна і Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій.

“Існують понад два роки. Мар’яна Савка — фронтвумен гурту, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця.Юрко Романів — музичний керівник гурту, аранжування і клавішні.Сергій Гурін — акустична гітара, аранжування”, – повідомляється в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині п’ять випускників отримало найвищі бали з ЗНО

Публікація В Івано-Франківську відбудеться вистава та концерт Тріо «Мар’яничі запозичена із ресурсу WestNews.

У п’ятницю, 18 червня, о 20:00 годині, в Івано-Франківську, відбудеться концерт Тріо «Мар’яничі» та музична вистава «Фаду. Історія в стилі танго». Про це йдеться на сторінці заступниці Івано-Франківського міського центру творчості Власти Власенко, пише WestNews. “Вхід вільний! Але треба попередньо зареєструватися! Не пропустіть таку унікальність!”, – йдеться у повідомленні. Зазначимо, що фаду — це стиль традиційної португальської музики. Особливий стан любовної туги, де пристрасть межує із самотністю, а шум океанічних хвиль зливається із мелодіями. Улюблені й нові пісні від Тріо «Мар’яничі», запальне танго і спека південних країн — саме те, що потрібно, щоб на заході сонця насолодитися доброю музикою і компанією. Приєднуйтеся! Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна і Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії […]

Публікація В Івано-Франківську відбудеться вистава та концерт Тріо «Мар’яничі запозичена із ресурсу WestNews.