В Івано-Франківську презентують виставку до дня Конституції України. ФОТО

Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує виставку «Конституція України: від Гетьмана до Президента».

Зокрема, на виставці експонуються видання Основного Закону України – Конституції різних років видання, книжкові та газетно-публіцистичні матеріали, пише WestNews.

“Вони познайомлять відвідувачів з важливими етапами історичного розвитку України на шляху її становлення як конституційної держави”- йдеться у повідомленні Івано-Франківського краєзнавчого музею.

Також представлені банери, що репрезентують історичні передумови прийняття Основного Закону України, та дають змогу прослідкувати шлях пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика (1710р.) до прийняття нової Конституції України (28 червня 1996р).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий сезон: МФК «Прикарпаття» розпочали підготовку. ВІДЕО

Публікація В Івано-Франківську презентують виставку до дня Конституції України. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує виставку «Конституція України: від Гетьмана до Президента». Зокрема, на виставці експонуються видання Основного Закону України – Конституції різних років видання, книжкові та газетно-публіцистичні матеріали, пише WestNews. “Вони познайомлять відвідувачів з важливими етапами історичного розвитку України на шляху її становлення як конституційної держави”- йдеться у повідомленні Івано-Франківського краєзнавчого музею. Також представлені банери, що репрезентують історичні передумови прийняття Основного Закону України, та дають змогу прослідкувати шлях пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика (1710р.) до прийняття нової Конституції України (28 червня 1996р). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий сезон: МФК «Прикарпаття» розпочали підготовку. ВІДЕО

Публікація В Івано-Франківську презентують виставку до дня Конституції України. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.