В Івано-Франківську презентували виставку “Доторкнутися до сучасного”. ФОТО

У Франківську, на базі одного із корпусів Палацу Потоцьких відкрилась персональна мультимедійна виставка сучасного мистецтва, пише WestNews.

Вона розкриває інакший, яскравий карнавал форм виражений на полотні, у кераміці, на фото та у відео засобами експресіоністичного, емоційного сприйняття світу, йдеться на Instagram-сторінці Потоцького Палацу.

ZO – молода творча особистість. На виставці представлені роботи останніх двох років: живопис, кераміка, photo- та video art.

“Як розповідає авторка проєкту – Зоряна, що їй досить імпонує місце палац Потоцьких, тому не задумуючись вирішили розмістити тут сучасну творчість. Ідея самої композиції зародилася ще два роки тому, і продовжує щодня”.

Мета проєкту розвинути межі сучасного мистецтва франківців.

“Насамперед це можна помітити у грубуватому ліпленні масок – вони дихають символікою давньогрецької трагедії, і одночасно – японського театру «но». Гранична виразність почуттів на обличчях навіть не потребує назв”

Уся кераміка якнайдалі відстоїть від декоративізму – вона принципово artова.

“Живопис несе на собі сліди відвертого «ручного втручання»: у деяких полотнах доторки долонь та пальців переважають над роботою пензлем. Густий, пастозний фарбовий шар часом нагадує застиглу лаву”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома прикарпатська акторка показала, що ховається за лаштунками знімального майданчика

Публікація В Івано-Франківську презентували виставку “Доторкнутися до сучасного”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Мистецтво

Публікація В Івано-Франківську презентували виставку “Доторкнутися до сучасного”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.