В Івано-Франківську організують благодійний вечір для важкохворих дітей

Громадські активістки анонсували благодійний вечір «Здорова сім’я – здорова країна», який проведуть для того, аби допомогти хворим діткам.

У Франківську організовують благодійний аукціон для порятунку важкохворих 1

Основна мета заходу – зібрати необхідні кошти на лікування малечі.

Захід відбудуться 17 червня, о 17 годині у ресторані «Franciszek Romaszkan», який розташований у парку Т. Г. Шевченка.

«Цього року до нас поступило багато звернень з приводу допомоги. Ми відіабрали трьох, які потребують найбільше допомоги. В нас відбудеться благодійний аукціон, будуть лоти. Виручені кошти ми передамо на лікування дітей», – каже Мар’яна Вершиніна, голова ГО «Мами Прикарпаття».

Кошти збирають для:
1. Доцяк Марії – діагноз МДС(Л), наявність делеції, 5g31 i 5g33 (рефрахтерна анемія), підвищений рівень фактора Віллебранда.

2. Саракун Віталії – нещодавно переніс 3 операції. Зараз 13 діагнозів: Ішемічна гангрена правої нижньої кінцівки. Стан після ампутації. Ішемічний інсульт в басейні правої ПМА та СМА. Гостре пошкодження нирок, не кореговане ЗНТ, гостра печінкова недостатність. Інфекційний ендокардит, вторинний, мітрального клапана (вегетації). Шлунково-кишкова кровотеча, судинні хвороби кишечника.

3. Крижного Нікіти (17.04.2019 р.н.) – делеції 7-го та 8-го екзонів гена SMN1 в гомозиготному стані. Спінальна м’язова атрофія, тип 1 (хвороба Вердніга-Гофмана), аутосомно-рецесивний тип.

У програмі вечора – благодійний аукціон на якому можна буде не лише купити, а також запропонувавши свій лот на продаж. Також гості побачать захопливі виступи творчих колективів тощо.

Кошти від продажу найдорожчого лоту передадуть на лікування онкохворого 7-річного Кості Тищенка.

Контактні телефони для зацікавлених:

Для партнерів: 066 77 24 997;

Для людей, які бажають долучитися та надати свої лоти: 066 38 99 319

Переглянути запропоновані лоти можна за цим посиланням

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Громадські активістки анонсували благодійний вечір «Здорова сім’я – здорова країна», який проведуть для того, аби допомогти хворим діткам. Основна мета заходу – зібрати необхідні кошти на лікування малечі. Захід відбудуться 17 червня, о 17 годині у ресторані «Franciszek Romaszkan», який розташований у парку Т. Г. Шевченка. «Цього року до нас поступило багато звернень з приводу […]