В Україні розшукують небезпечного ґвалтівника (фото)

У Ніжині, на Чернігівщині, розшукують 21-річного Станіслава Самойленка за підозрою у зґвалтуванні.

Про це повідомили у відділі поліції.

Відомо, що чоловіке із с. Лукашівка. У Ніжині він винаймав квартиру.

Особливі прикмети – рана на підборідді справа. Був одягнений у темно-синю футболку, сорочку, темні джинси, білі кросівки.

Нагадаємо, що у Вінниці хлопець по-звірячому побив молоду дівчину, його розшукують.

У понеділок, 11 травня, у Вінниці на проспекті Коцюбинського приблизно о 12:00 год невідомий жорстоко побив молоду дівчину на очах у перехожих. Інцидент стався поблизу секонд-хенду.

Відео, відзняте очевидцями, виклав у мережу Андрій Гайдай.

“Шукаємо свідків, або може хто впізнає цю тварину! Поліція повідомлена! “Його” має знати кожен! Відеозйомку вела дівчина. Дякую, що зібрала докази для кримінального провадження!” – написав Гайдай.

У Ніжині, на Чернігівщині, розшукують 21-річного Станіслава Самойленка за підозрою у зґвалтуванні. Про це повідомили у відділі поліції. Відомо, що чоловіке із с. Лукашівка. У Ніжині він винаймав квартиру. Особливі прикмети – рана на підборідді справа. Був одягнений у темно-синю футболку, сорочку, темні джинси, білі кросівки. Нагадаємо, що у Вінниці хлопець по-звірячому побив молоду дівчину, його розшукують. У понеділок, 11 травня, у Вінниці на проспекті Коцюбинського приблизно о 12:00 год невідомий жорстоко побив молоду дівчину на очах у перехожих. Інцидент стався поблизу секонд-хенду. Відео, відзняте очевидцями, виклав у мережу Андрій Гайдай. “Шукаємо свідків, або може хто впізнає цю тварину! Поліція повідомлена! “Його” має знати кожен! Відеозйомку вела дівчина. Дякую, що зібрала докази для кримінального провадження!” – написав Гайдай.