В Україні буде створений реєстр насильників — заступниця міністра

Тим, хто перебуває в такому реєстрі, мав би бути закритий доступ до роботи в будь-яких установах і закладах, де є діти.

16-ю статтею Закону про домашнє насильство передбачено створення реєстру випадків насильства. Поки що це видається фантастичним. Хоча теоретично такий реєстр мав би бути пов’язаним з реєстром насильників (який ще називають реєстром педофілів) з резонансного законопроекту 6607, інформує Курс.

Тим, хто перебуває в такому реєстрі, мав би бути закритий доступ до роботи в будь-яких установах і закладах, де є діти. Поки що про це ніхто не подбав.

Про це в інтерв’ю для DT.UA сказала Наталія Федорович, заступниця міністра Мінсоцполітики, яка опікується питаннями протидії насильству.

За її словами, у постанові щодо дітей Міністерство зараз тільки збирається прописати пункт про заборону всиновлювати, бути батьками-вихователями, тобто створювати прийомні сім’ї і ДБСТ, тим, хто чинив насильство щодо дітей.

Тим, хто перебуває в такому реєстрі, мав би бути закритий доступ до роботи в будь-яких установах і закладах, де є діти. 16-ю статтею Закону про домашнє насильство передбачено створення реєстру випадків насильства. Поки що це видається фантастичним. Хоча теоретично такий реєстр мав би бути пов’язаним з реєстром насильників (який ще називають реєстром педофілів) з резонансного законопроекту 6607, інформує Курс. Тим, хто перебуває в такому реєстрі, мав би бути закритий доступ до роботи в будь-яких установах і закладах, де є діти. Поки що про це ніхто не подбав. Про це в інтерв’ю для DT.UA сказала Наталія Федорович, заступниця міністра Мінсоцполітики, яка опікується питаннями протидії насильству. За її словами, у постанові щодо дітей Міністерство зараз тільки збирається прописати пункт про заборону всиновлювати,