В оновленому відділі Калуського ДРАЦС пройшла перша реєстрація шлюбу. ФОТО

У Калуші повністю реставрували хол районного відділу ДРАЦС, а також сьогодні, 10 січня, відкрили офіс «Open Space» та здійснили першу реєстрацію шлюбу.

Реєстрацію шлюбу у рамках проекту «Шлюб за добу» проводила начальниця Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС Ірина Очкур. Одружувались молодята Наталія та Михайло, інформує Калуш FM.

Як з’ясувалось, саме Наталія була дизайнеркою оновленого залу відділу, а її коханий Михайло тим, хто реалізував цю ідею.

Свідоцтво про шлюб молодятам вручив міський голова Калуша Ігор Матвійчук.

На завершення урочистостей до відділу ДРАЦС із різдвяними колядками та віншуваннями завітав колектив народного дому із села Верхні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі з’явились фото з будівництва палацу культури “Мінерал” у Калуші. ФОТО

Публікація В оновленому відділі Калуського ДРАЦС пройшла перша реєстрація шлюбу. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

У Калуші повністю реставрували хол районного відділу ДРАЦС, а також сьогодні, 10 січня, відкрили офіс «Open Space» та здійснили першу реєстрацію шлюбу. Реєстрацію шлюбу у рамках проекту «Шлюб за добу» проводила начальниця Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС Ірина Очкур. Одружувались молодята Наталія та Михайло, інформує Калуш FM. Як з’ясувалось, саме Наталія була дизайнеркою оновленого залу відділу, а її […]

Публікація В оновленому відділі Калуського ДРАЦС пройшла перша реєстрація шлюбу. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.