В одному з міст Прикарпаття не відвели місця для розміщення політичної агітації

В Івано-Франківську визначили 97 місць для розміщення передвиборчої агітації. Відповідне розпорядження підписав мер міста Руслан Марцінків. А у Снятинській міськраді виконавчий комітет таких місць взагалі не відводив.

Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу, місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніше як у перший день виборчого процесу відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації, пише “Опора”.

З’ясувалось, що виконавчі комітети Богородчанської, Рожнятівської селищних громад, Бурштинської, Галицької, Долинської, Калуської, Коломийської, Надвірнянської, Рогатинської та Тлумацької міських рад прийняли відповідні рішення про відведення місць для проведення передвиборної агітації. У Снятинській міській раді кажуть, що вони такі місця не відводили.

«Звертаємо увагу потенційних кандидатів, що Виборчий кодекс забороняє розміщення передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, а також в місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху. Також варто пам’ятати про правила благоустрою у своїх населених пунктах», – наголошує Богдан Морикіт, координатор громадського спостереження “Опора” за виборами у Івано-Франківській області.

До теми: заплановані на 25 жовтня місцеві вибори хочуть скасувати через суд

The post В одному з міст Прикарпаття не відвели місця для розміщення політичної агітації appeared first on Галицький Кореспондент.

В Івано-Франківську визначили 97 місць для розміщення передвиборчої агітації. Відповідне розпорядження підписав мер міста Руслан Марцінків. А у Снятинській міськраді виконавчий комітет таких місць взагалі не відводив. Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу, місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніше як у перший день

The post В одному з міст Прикарпаття не відвели місця для розміщення політичної агітації appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: