В мережі з’явилось відео, як у Калуші зловмисник підірвав банкомат та хотів викрасти готівку. ВІДЕО

11 травня, у Калуші стався інцидент у відділенні банку – підірвали банкомат.
Інцидент стався близько 4 години ранку, передають “Вікна“.

Чоловік використав газовий балон і заздалегідь підготовлені пристрої, впустив у щілину видачі грошових коштів газ. Після чого — ввів у дію саморобний механізм, виготовлений із провідникового кабеля та переносного пристрою зарядного — павербанку.

Начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук зазначив, що камера відеоспостереження зафіксувала лише силует зловмисника, адже він ретельно приховав обличчя, одягнувши маску і капюшон.

Опісля вибуху спрацювала сигналізація і за три хвилини на місце події приїхала одна із приватних служб охорони, яка й повідомила про інцидент поліцію.

 

11 травня, у Калуші стався інцидент у відділенні банку – підірвали банкомат. Інцидент стався близько 4 години ранку, передають “Вікна“. Чоловік використав газовий балон і заздалегідь підготовлені пристрої, впустив у щілину видачі грошових коштів газ. Після чого — ввів у дію саморобний механізм, виготовлений із провідникового кабеля та переносного пристрою зарядного — павербанку. Начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук зазначив, що камера відеоспостереження зафіксувала лише силует зловмисника, адже він ретельно приховав обличчя, одягнувши маску і капюшон. Опісля вибуху спрацювала сигналізація і за три хвилини на місце події приїхала одна із приватних служб охорони, яка й повідомила про інцидент поліцію.