В медзаклади Прикарпаття закуплять недорогі апарати штучної вентиляції легень СІПАП

Штучна вентиляція легень не допоможе вилікувати хворого ...

фото ілюстративне

Це допоможе привести медицину Прикарпаття хоча б до мінімальних вимог щодо прийому та госпіталізації хворих з підозрою на COVID-19.

Такого висновку дійшли в ОДА після консультацій з професорами Івано-Франківського національного медичного університету. 2 квітня провели засідання оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусу, де заслухали доповідь професора Івана Тітова – завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ІФНМУ, пишуть Версії.

“Професорський склад включився в розробку методичних рекомендацій щодо протидії поширення коронавірусу та лікування COVID-19. Ми чітко даємо посил всій медицині області, всім органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям: привести нашу медицину хоча би до мінімальних вимог, що стосується прийому хворих з підозрою на COVID-19. Це буде стосуватися придбання кисневих масок, масок кисневих з фільтрами. Також прийнято рішення масово забезпечити медзаклади області апаратами СІПАП. Це фактично прості дихальні апарати, які при масовому поступленні будуть використовуватися для надання першої дієвої допомоги хворим з підозрою на COVID-19”, – відмітив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Очільник області повідомив, що дихальні апарати СІПАП порівняно недорогі – їх ціна коливається в межах 27-33 тисяч гривень.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post В медзаклади Прикарпаття закуплять недорогі апарати штучної вентиляції легень СІПАП appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Також в першу чергу планують в лікарні області придбати кисневі маски з фільтрами.

The post В медзаклади Прикарпаття закуплять недорогі апарати штучної вентиляції легень СІПАП appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.