В лісі знайшли закопаними тіла чоловіка і жінки які вважалися безвісти зниклими (ФОТО, ВІДЕО)

На Київщині у лісі знайшли тіла двох мешканців Славутича, які вважалися безвісти зниклими.

Про це інформує пресслужба поліції Київщини.

Відомо, що декілька днів тому правоохоронців повідомили про зникнення чоловіка та жінки, жителів Славутича, які тривалий час не виходили на зв’язок.

В помешканні зниклої жінки правоохоронці виявили сліди бурого кольору, схожі на кров та безлад.

Правоохоронцям вдалося встановити місце «поховання» зниклих. Їх зловмисник закопав у лісі. Тіла загиблих направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Також поліцейські встановили особу, яка підозрюється у вбивстві двох людей.

Наразі відкрили кримінал. Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.

Причетного до подвійного вбивства чоловіка розшукують.

 

На Київщині у лісі знайшли тіла двох мешканців Славутича, які вважалися безвісти зниклими. Про це інформує пресслужба поліції Київщини. Відомо, що декілька днів тому правоохоронців повідомили про зникнення чоловіка та жінки, жителів Славутича, які тривалий час не виходили на зв’язок. В помешканні зниклої жінки правоохоронці виявили сліди бурого кольору, схожі на кров та безлад. Правоохоронцям вдалося встановити місце «поховання» зниклих. Їх зловмисник закопав у лісі. Тіла загиблих направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Також поліцейські встановили особу, яка підозрюється у вбивстві двох людей. Наразі відкрили кримінал. Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі. Причетного до подвійного вбивства чоловіка розшукують.