В Івано-Франківську завершився тренінг для операторів служби «102», диспетчерів та оперативних чергових

 

 

Протягом тижня у навчальному центрі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області проходили навчання з операторами відділу служби “102”, інспекторами (диспетчерами) ситуаційного відділу УОАЗОР та оперативними черговими територіальних підрозділів ГУНП в області.

Про це повідомляє сектор комунікації Національної поліції Івано-Франківщини.

Тренінг відбувся за ініціативи та сприяння Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, представників громадської організації “Ла Страда-Україна”. Головний акцент навчань зроблено саме на допомозі особам, що постраждали внаслідок гендерно зумовленого насильства. Приділено увагу вимогам міжнародного та українського законодавства з питань захисту осіб, потерпілих від домашнього насильства.

Водночас з учасниками тренінгів проведено ряд практичних занять та моделювання різних життєвих ситуацій, під час яких працівники поліції ділилися власним досвідом надання допомоги постраждалим, обговорювали з тренерами складні випадки, які траплялися на службі. Також, у тренінгу взяв участь начальник Головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош, який подякував за організацію і проведення навчань, вручивши подяки представнику ДОАЗОР НПУ Ларисі Скрипник, Національному спеціалісту проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Тетяні Медун та тренерам ГО «Ла Страда-Україна» Альоні Кривуляк і Марині Легенькій.

По завершенню, учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати, що підтверджують підвищення їх кваліфікації.
Дополнительно: