В Івано-Франківську запрацювали кінотеатри (ВІДЕО)

В умовах адаптивного карантину розпочав свою роботу один із місцевих кінотеатрів. На перегляд фільмів глядачі не поспішають. Через це найперші ранкові сеанси не відбулися, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.

Без масок у кінотеатр не пускають, а на вході проводять температурний скринінг. Глядачів просять одразу обробити руки антисептичним розчином. Для алергіків пропонують одноразові рукавиці. Після сенсу усі засоби індивідуального захисту здають на утилізацію. У місцях ймовірних скупчень людей – розмітка для дотримання соціальної дистанції. Крім того, кількість глядацьких місць зменшили й розмістили у шаховому порядку на відстані півтора метра. Сидіти поруч можуть лише двоє людей. Між кожним сеансом збільшили перерву, аби провести дезінфекцію кінозалів. Поки заплановано по 6 сеансів на день. Персонал також забезпечили захисними щитками та масками. І ось на касі – перші кінолюбителі.

А от гучні прем’єри кінострічок на деякий час перенесли, кажуть в кінотеатрі. Зараз глядачам пропонують переглянути популярні фільми та анімації. Щотижня пропозиції будуть оновлювати.

Карантин деяким кінотеатрам пішов на користь. Глядачів чекають оновлені після ремонту зали. Сеанси з використанням 3-D окулярів поки не анонсують. Вирішують як безпечно їх видавати гостям.

Більше у відеосюжеті:

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Як повідомлялося раніше, з 2 липня в Україні відновлюють свою роботу кінотеатри, однак із заповненістю не більше як на половину.