В Івано-Франківську вшанували пам’ять Романа Гурика (ФОТО)

 

Біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, зібралися багато людей, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Вшанування розпочали з хвилини мовчання та квітів. Студенти філософського факультету, на якому вчився Герой Небесної Сотні Роман Гурик поклали квіти і лампадки до Обеліску.

Ректор університету Ігор Цепенда зазначив, що Романа запам’ятали, як людину, яка хотіла кращих змін у країні.

«Те, що зробив Роман і його побратими ми лише сьогодні починаємо усвідомлювати. Він був особистістю, яка думала про майбутнє, як сформувати світ теплішим, зрозумілішим та людянішим. Кожен має бути свідомим для того, аби по камінчику сформувати ту державу, про яку мріяв Роман та Герої Небесної Сотні»,- зазначив Цепенда.

Крім викладачів та студентства вшанувати пам’ять Романа прийшли його рідні: бабуся, дідусь та матір. Мати — Ірина Гурик звернулась до студентів з проханням любити Україну сильно наскільки це можливо.

«Ви нове покоління студентства, яке не застало мого сина у цих стінах. Я хочу побажати вам сильно любити Україну, бо не буде я України – не буде нічого. Любіть батьків, бо це основна підтримка у вашому житті. Любіть те дороге і рідне серцю, за яке можна віддати своє життя, не думаючи ні про що», – наголосила мама.

Нагадаємо, Роман Гурик загинув від пострілу снайпера у скроню в Києві на Майдані 20 лютого 2014 року.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post В Івано-Франківську вшанували пам’ять Романа Гурика (ФОТО) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Сьогодні, 2 жовтня, у Прикарпатському університеті вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика, якому мало б виповнитися 25 років.

The post В Івано-Франківську вшанували пам’ять Романа Гурика (ФОТО) appeared first on Версії | новини та розслідування.