В Івано-Франківську вчитель обзивав і погрожував учню на уроці

У франківському училищі № 13 вчитель нахабно поводив себе під час уроку.

На відео, яке було опубліковано на сторінці @f.r.a.n.k.i.v.s.k.y.y в Instagram видно як чоловік по-хамськи ставиться до своїх учнів і дозволяє собі просто серед навчального процесу закурити сигарку.

Серед присутніх був хлопець з астмою, який зробив зауваження вчителю, на що отримав у відповідь лайку, образи і погрози.

На відео виразно чути, як вчитель некоректно відповідає: “Чуєш ти, гімнюх!”, “Я тебе зараз в’*бу”.

На цей інцидент негативно відреагували користувачі мережі. З коментарів стало зрозуміло, що горе-вчитель є братом директора училища і з’ясувалося що:

“Там майстри п’яні на виробничому ледве сидять”.

У франківському училищі № 13 вчитель нахабно поводив себе під час уроку. На відео, яке було опубліковано на сторінці @f.r.a.n.k.i.v.s.k.y.y в Instagram видно як чоловік по-хамськи ставиться до своїх учнів і дозволяє собі просто серед навчального процесу закурити сигарку. Серед присутніх був хлопець з астмою, який зробив зауваження вчителю, на що отримав у відповідь лайку, образи і погрози. На відео виразно чути, як вчитель некоректно відповідає: “Чуєш ти, гімнюх!”, “Я тебе зараз в’*бу”. На цей інцидент негативно відреагували користувачі мережі. З коментарів стало зрозуміло, що горе-вчитель є братом директора училища і з’ясувалося що: “Там майстри п’яні на виробничому ледве сидять”. https://www.instagram.com/p/B4w7w2eAP3e/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again