В Івано-Франківську розглянуто завдання територіальної оборони

 

Сьогодні, 24 січня, заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, взяв участь у проведенні занять з професійної підготовки посадових осіб, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони.

Створення системи територіальної оборони країни є складовою зміцнення її обороноздатності, підготовки резервів та готовності надати гідну відсіч агресору.

Аналіз досвіду провідних країни світу, необхідність подальшого розвитку територіальної оборони України, а також вироблення сучасних поглядів на її організацію, перегляд та удосконалення складових сил і засобів територіальної оборони для успішного виконання ними поставлених завдань стали предметом обговорення учасниками занять в обласному військовому комісаріаті.

На початку цього року підготовлено низку розпорядчих документів з питань територіальної оборони. Проводяться відповідні організаційні заходи щодо створення нової складової сил і засобів територіальної оборони, яка передбачає формування підрозділів тероборони в кожній областіУкраїни.

   Довідково

Ці підрозділи створюються як структурні частини української армії. До їх складу будуть призиватися військовозобов’язані Збройних сил оперативного резерву другої черги, а в подальшому передбачається запровадження, накопичення та створення у військових комісаріатах територіального резерву — як основної складової виду військового резерву для формування підрозділів територіальної оборони.

Розгортання сил і засобів територіальної оборони за мирного часу вже передбачено утриманням кадру управлінь цих військових частин із підпорядкуванням їх відповідним обласним та районним військовим комісаріатам.
Дополнительно: