В Івано-Франківську при парафії роздають одяг для бідних та потребуючих

Кожного четверга у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о. Михайло Віхоть) зустрічається спільнота Святого Миколая. Учасники спільноти беруть участь в Св. Літургії о 18:00 год., опісля розпочинається молитовна зустріч спільноти, пишуть Версії з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Віднедавна молитовна спільнота “Святого Миколая” розпочала благодійну акцію по роздаванню одягу для бідних та потребуючих.

Мета акції – зробити добру справу і допомогти незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильна стаття витрат.

Запрошуємо також передавати власні речі малозабезпеченим. Але перед тим, як передати річ для користування потребуючим Ви повинні задати головне питання – «Одягнув би я цю річ?» Якщо відповідь позитивна – можете сміливо віддавати річ, ні – викидайте її. Ви передаєте речі таким саме людям, як і Ви, тільки обставини їхнього життя склалися іншим чином.

Речі для передачі необхідно випрати. Є ситуації, коли людині потрібно надягнути річ тут і зараз. Тому, річ повинна бути охайною. Речі повинні бути з працюючими блискавками, замками, без дірочок і плям.

Учасники спільноти Святого Миколая проводять акцію щочетверга з 15:00 до 17:30 год. на подвір’ї перед храмом Зіслання Святого Духа.

Дякуємо усіх, хто вже долучився до реалізації цієї акції та запрошуємо поширювати дану інформацію, щоб якомога більше потребуючих могли скористатися допомогою.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Одяг для потребуючих роздають щотижня.