В Івано-Франківську посеред вулиці обстріляли чоловіка: перші подробиці, фото і відео

У вівторок, 30 липня, в Івано-Франківську посеред вулиці розстріляли чоловіка – він вижив, але зараз знаходиться в лікарні.

Про це повідомляє  Головне управління Національної поліції в області.

Стрілянина сталася о 19:40 на вул. Вовчинецька, 192. На виклик негайно виїхали патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група, криміналісти, кінологи і представники інших профільних служб.

В області введено оперативний план “Сирена”, проводиться комплекс розшукових заходів щодо встановлення та затримання зловмисника. У рамках розслідування правоохоронці опитують можливих свідків і очевидців, а також вивчають наявність камер відеоспостереження.

 

 

У вівторок, 30 липня, в Івано-Франківську посеред вулиці розстріляли чоловіка – він вижив, але зараз знаходиться в лікарні. Про це повідомляє  Головне управління Національної поліції в області. Стрілянина сталася о 19:40 на вул. Вовчинецька, 192. На виклик негайно виїхали патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група, криміналісти, кінологи і представники інших профільних служб. В області введено оперативний план “Сирена”, проводиться комплекс розшукових заходів щодо встановлення та затримання зловмисника. У рамках розслідування правоохоронці опитують можливих свідків і очевидців, а також вивчають наявність камер відеоспостереження.