В Івано-Франківську на паліїв трави склали 11 протоколів

Сьогодні, 16 квітня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Про заходи щодо попередження спалювання сухої трави на території міста розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігор Влізло.

За його словами, з приходом вести люди традиційно спалюють траву та сміття. Так, станом на 15 квітня на території міської ради зареєстровано таких 207 пожеж. Збитки від пожеж сягають понад п’ять мільйонів гривень.

Щоб запобігти пожежам трави, у місті створили спеціальну групу.

«Ці мобільні групи об’їжджають місця, де можуть бути пожежі. Наприклад, цьогоріч у нас проблема в Хриплинському промвузлі», – сказав Влізло.

Проте міський голова Руслан Марцінків зазначив, що проблема із паліями ще не вирішена, адже зараз перед святами люди знову почнуть палити.

Також Влізло додав, що цьогоріч вони склали аж 11 протоколів за спалювання трави. Натомість минулого року таких протоколів було тільки два.

«Закликаю всіх мешканців не спалювати траву. Ми наносимо велику шкоду довкіллю і нашому здоров’ю», – закінчив Влізло.

Олег Бевський, керівник КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» додав, що найбільше люди палили траву в березні. Загалом у них було 76 виїздів на пожежі. Також він понадіявся, що зараз люди будуть менше палити, адже трава вже позеленіла.

Читайте також: “Якщо б ви були в Парижі, ви б загасили пожежу”: Марцінків нагородив франківських рятувальників

 

The post В Івано-Франківську на паліїв трави склали 11 протоколів appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 16 квітня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Про заходи щодо попередження спалювання сухої трави на території міста розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігор Влізло. За його словами, з приходом вести люди традиційно спалюють траву та сміття. Так, станом на 15 квітня

The post В Івано-Франківську на паліїв трави склали 11 протоколів appeared first on Галицький Кореспондент.