В Івано-Франківську на Довженка чоловік вкоротив собі віку

Вчора, 5 травня, в Івано-Франківську знадобилась допомога рятувальників.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Відомо, що о 18.34 надзвичайники виїжджали на вулицю Довженка. Там потрібно було відкрити вхідні двері квартири.

У приміщенні рятувальники виявили тіло чоловіка 1980 року народження, який вчинив суїцид через повішання.

До слова: Загалом у 2018 році поліцейські області отримали 163 заяви про скоєння самогубства. Найбільше таких випадків зафіксували в Івано-Франківську – 25, трохи менше на Калущині – 19, 16 – на Косівщині та 15 заяв на Коломийщині. Найчастіше прикарпатці вкорочують собі віку шляхом повішання. Серед самогубців на Прикарпатті 134 чоловіки, 29 жінок, також вкоротили собі віку троє неповнолітніх.

Михайло Винник, доктор медичних наук, професор наголошує на тому, що найближче оточення мусить бити на сполох, якщо поведінку можна вважати суїцидальною. У великих містах є спеціальні кризові служби, телефони довіри. Але навіть якщо такі служби не діють у вашому населеному пункті, за будь-яких обставин людині потрібно надати допомогу, обов’язково кваліфіковану. Для цього треба звернутися до відповідних спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів. Якщо людина телефонує сама, це вже прохання про допомогу. З одного боку, людина хоче заподіяти собі смерть, з іншого – навіть в останню хвилину думає, як себе врятувати. Більше про це читайте у матеріалі “Запобігти смерті”.

The post В Івано-Франківську на Довженка чоловік вкоротив собі віку appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 5 травня, в Івано-Франківську знадобилась допомога рятувальників. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Відомо, що о 18.34 надзвичайники виїжджали на вулицю Довженка. Там потрібно було відкрити вхідні двері квартири. У приміщенні рятувальники виявили тіло чоловіка 1980 року народження, який вчинив суїцид через повішання. До слова: Загалом у 2018 році поліцейські області

The post В Івано-Франківську на Довженка чоловік вкоротив собі віку appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: