В Івано-Франківській облраді створили депутатську групу “Спільна дія”

Результат пошуку зображень за запитом

Про це розповів ексголова Івано-Франківської облдержадміністрації, депутат облради Олег Гончарук, пишуть Версії з посиланням на Типовий Франківськ.

Обранець повідомив, що після завершення парламентських перегонів змінилася політична ситуація не тільки у державі, але й на теренах нашого краю.

“Виникла потреба створити таку платформу, де депутати матимуть змогу залишаючись членами своїх фракцій, чи бувши позафракційними, спільно працювати над розвитком Івано-Франківської області в контексті діяльності обласної ради”, – каже Гончарук.

Депутат зазначив, що перш за все група створена для того, щоб обговорювати й приймати конструктивні рішення на сесіях та засіданнях комісій обласної ради.

“Сьогодні ми бачимо, що є ряд питань, які треба вирішувати на державному рівні та саме наша група буде прикладати максимум зусиль, щоб позиція обласної влади була консолідованою”, – додає Олег Гончарук.

До складу групи увійшло 19 депутатів, зокрема, представники “Солідарності” представник фракції “Воля”, а також позафракційні депутати.

Головою обрано Богдана Кобилянського, він буде організовувати роботу групи.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post В Івано-Франківській облраді створили депутатську групу “Спільна дія” appeared first on Версії | новини та розслідування.

Від сьогодні в Івано-Франківській обласній раді функціонуватиме депутатська група “Спільна дія”.

The post В Івано-Франківській облраді створили депутатську групу “Спільна дія” appeared first on Версії | новини та розслідування.