В Instagram можна повернути видалені пости

Соціальна мережа Instagram отримала нову функцію Recently Deleted, яка точно зацікавить користувачів. Зараз завсідники соцмережі можуть відновити записи, які були вилучені.

Джерело: Instagram

Щоправда, це стосується лише записів, які були видалені нещодавно.

Як кажуть розробники, послуга буде особливо корисна, якщо обліковий запис користувача зламали і видалили цінну інформацію без його згоди.

Як працює Recently Deleted

Усі фото, відео, ролики Reels і інший контент при видаленні переміщуються у розділ Recently Deleted. Що стосується Stories, якщо вони не переміщені в архів, вони зберігатимуться у цьому розділі до 24 годин.

Весь інший контент буде автоматично видалений через 30 днів. А поки цього не трапилось, то користувач може зайти в Recently Deleted і відновити свої фото та відео, або ж, видалити їх назавжди.

Запис В Instagram можна повернути видалені пости спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Соціальна мережа Instagram отримала нову функцію Recently Deleted, яка точно зацікавить користувачів. Зараз завсідники соцмережі можуть відновити записи, які були вилучені. Джерело: Instagram Щоправда, це стосується лише записів, які були видалені нещодавно. Як кажуть розробники, послуга буде особливо корисна, якщо обліковий запис користувача зламали і видалили цінну інформацію без його згоди. Як працює Recently Deleted Усі […]

Запис В Instagram можна повернути видалені пости спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.