Відомий телеведучий розповів, як у Карпатах з гуцулами варив бриндзу (фото)

Популярний телеведучий Дмитро Комаров розповів про поїздку у Карпати та як проходили зйомки у горах:

Цієї неділі 13 червня о 10-50 на 1 + 1- фінальна частина першого сезону про Україну. Одразу кажу – буде другий сезон

Ну що ж, в найближчому випуску почну показувати вам Карпати. Обирали гуцульську столицю – Верховина, базовий табір. І перша зупинка – гуцульські сироватки високо в горах. Саме тут найцікавіше поринути у справжнє життя гуцулів, які з травня по вересень готують бринзу на висоті 700-1000 метрів. Ідеальне середовище. Унікальні сири, які не купиш навіть в елітному супермаркеті. Але найголовніше – це атмосфера.

Наче потрапляєш в інший світ, вимір часу, з зовсім іншими законами та традиціями. Де важливо підтримувати ′′ вічний вогонь ′′ ватру, яку ніколи не слід гасити. Де не дивуєшся історіям в стилі ′′ вчора зустрів ведмедя “. Де на світанку п ‘єш парове молоко, дивлячись на Говерлу. І поспішайте доїти сотні овець, кожна з яких дає лише 50-100 грам дорогоцінного молока.

Це місце має свої особливі душі, характер, настрій та аромат. І зовсім інша енергетика. Карпати – місце сили. Лише за пару днів відчуваю, що “заряджаюсь ′′ краєвидами наодинці.

Але головне – дивовижні люди, які дають заряд позитивного спілкування. Я знайшов нових друзів під час зйомок. А зараз я мрію колись побудувати котедж з видом на Чорногірський хребет. Писати книжки про подорожі, надихаючись краєвидами.

Дуже рекомендую – заплануйте поїздку в Карпати. І не пропустіть сироварню. Поїхати хоч на добу з будь-якого карпатського курорту цілком можливо. Від Буковелю до Верховини теж недалеко. І прохання: якщо ви в сироварні, купіть сир. Щороку сироварень в області стає все менше (залишилось лише 12 %). Молоді люди розуміють, що в Європу вигідніше їхати заробляти гроші ніж за 1,5 тис євро 4 місяців важко працювати в горах. А в наших силах зберегти цей національний скарб – достатньо відвідати (сироварні біля туристичних маршрутів), купити сир. Державна програма захисту гуцульських традицій дуже важлива. Без цього гірський туризм у всьому регіоні втратить багато. Обирайте Карпати і не пошкодуєте, – написав Дмитро Комаров.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Популярний телеведучий Дмитро Комаров розповів про поїздку у Карпати та як проходили зйомки у горах: Цієї неділі 13 червня о 10-50 на 1 + 1- фінальна частина першого сезону про Україну. Одразу кажу – буде другий сезон Ну що ж, в найближчому випуску почну показувати вам Карпати. Обирали гуцульську столицю – Верховина, базовий табір. І […]