Відомий аналітик розкрив подробиці про камеру новенького iPhone 13

В останні кілька тижнів в мережі з’являється все більше подробиць про майбутнє iPhone 13. На цей раз, наприклад, в мережі з’явилася свіжа інформація про можливості камери новинки.

Її джерелом став популярний інтернет-інсайдер Мінг-Чі Куо. Так, MacRumors пише , що аналітик заявив про використання в iPhone 13 mini, iPhone 13 і iPhone 13 Pro точно такого ж ширококутного модуля, що використовується в лінійці iPhone 12.

При цьому iPhone 13 Pro Max отримає трохи більш досконалий на тлі iPhone 12 Pro Max модуль – з апертурою ƒ1.5.

Варто зазначити, що головною особливістю нової лінійки повинен стати екран. Саме в «старших» моделях iPhone 13 вперше повинні з’явитися дисплеї з підтримкою частоти оновлення екрану 120 Гц.

Так це чи ні, дізнаємося в друге половині року – анонс новинок очікується традиційно у вересні.

Запис Відомий аналітик розкрив подробиці про камеру новенького iPhone 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В останні кілька тижнів в мережі з’являється все більше подробиць про майбутнє iPhone 13. На цей раз, наприклад, в мережі з’явилася свіжа інформація про можливості камери новинки. Її джерелом став популярний інтернет-інсайдер Мінг-Чі Куо. Так, MacRumors пише , що аналітик заявив про використання в iPhone 13 mini, iPhone 13 і iPhone 13 Pro точно такого […]

Запис Відомий аналітик розкрив подробиці про камеру новенького iPhone 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.