Відома тревел-блогерка Валерія Микульська популяризуватиме туристичні атракції Івано-Франківщини

Популярна тревел-блогерка Валерія Микульська створюватиме унікальний відеоконтент про відпочинок на Франківщині.

Про це повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко:

Давно у нас не було цікавої та якісної відеографії, – подумали ми в IF Tourism Office, – і вирішили, що треба попрацювати у цьому напрямку.

Яка туристична ідентифікація нашої Івано-Франківщини? Це Карпати, етнокультурна спадщина, унікальні об’єкти природи чи може щось інше? Які види туризму найбільш популярні серед наших гостей? Які локальні дестинації обирають для відпусток чи мандрів вихідного дня?

На ці та інші запитання мали б відповісти незаангажовані експерти, мандрівники, блогери. Нам потрібен погляд ззовні, щоб побачити, як нас сприймають цільові групи відвідувачів, а не ми самі себе.

Відтак, ми обрали для створення нового відеоконтенту про область професіонала своєї справи, відому тревел-блогерку України Валерію  Микульську.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Популярна тревел-блогерка Валерія Микульська створюватиме унікальний відеоконтент про відпочинок на Франківщині. Про це повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко: Давно у нас не було цікавої та якісної відеографії, – подумали ми в IF Tourism Office, – і вирішили, що треба попрацювати у цьому напрямку. Яка туристична […]