В додатку “Дія” з’явилися нові можливості

На порталі “Дія” знову з’являються нові корисні функції. Стосується вона сфери будівництва. Тепер на державному порталі можна отримати містобудівні обмеження та умови.

Даний документ призначений для того, аби отримувати дозвіл для будівництва багатоквартирних будинків або промислових будівель. У ньому можна знайти всю інформацію про поверховість та щільність забудови, червоні лінії та відступи споруди від інших будинків. Для того, аби скористатись послугою вам потрібно:

  1. оформити та заповнити заявку, на це ви витратите близько 10 хвилин;
  2. мати скани топографо-геодезичного плану вашого будівництва;
  3. скан документа, який підтверджує право власності на споруду;
  4. документ, що підтверджує право користування земельною ділянкою, якщо у вас відсутні попередні документи;
  5. підписані КЕПом заяви та скани.

Після цього заява сформується автоматично та її передадуть до органу містобудування та архітектури за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо на земельній ділянці є кілька власників, то всі вони отримають таку заяву.

Запис В додатку “Дія” з’явилися нові можливості спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На порталі “Дія” знову з’являються нові корисні функції. Стосується вона сфери будівництва. Тепер на державному порталі можна отримати містобудівні обмеження та умови. Даний документ призначений для того, аби отримувати дозвіл для будівництва багатоквартирних будинків або промислових будівель. У ньому можна знайти всю інформацію про поверховість та щільність забудови, червоні лінії та відступи споруди від інших […]

Запис В додатку “Дія” з’явилися нові можливості спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.