Відійшов у вічність колишній міський голова Галича

Сьогодні, 2 вересня, помер колишній міський голова Галича Антон Іваночко.

Про це повідомили на сторінці Галицької територіальної громади.

“Із глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні на 85-му році життя відійшов у вічність Антон Несторович Іваночко, міський голова Галича (1980-1990 рр.). Вічна Вам пам’ять, Антоне Несторовичу”, – йдеться у повідомленні.

У роки головування Антона Іваночка до Галича прийшла якісна вода з Лімниці. Розпочали у той час і берегоукріплення Дністра – задля протидії затопленню міської території, пише “Галицьке слово”.

Також у 80-ті було побудовано у Галичі новий автомобільний міст, а старий збережено не тільки як історичну пам’ятку, але й як безпечну пішохідну артерію через Дністер. Для більш зручного та надійного транспортного сполучення було прокладено об’їзну дорогу з Галича і майже до Крилоса.

До теми: Помер викладач одного з франківських університетів

The post Відійшов у вічність колишній міський голова Галича appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 2 вересня, помер колишній міський голова Галича Антон Іваночко. Про це повідомили на сторінці Галицької територіальної громади. “Із глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні на 85-му році життя відійшов у вічність Антон Несторович Іваночко, міський голова Галича (1980-1990 рр.). Вічна Вам пам’ять, Антоне Несторовичу”, – йдеться у повідомленні. У роки головування Антона Іваночка до Галича

The post Відійшов у вічність колишній міський голова Галича appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: